Přípravka

V našem atletickém klubu vychováváme malé atlety od 6 let. První tréninky jsou zaměřené na zvládnutí základních pohybů, jako je běh, skok a hod. Děti se formou hry učí pracovat s vlastním tělem, soutěživosti a práci v kolektivu. Učíme je zdravému pohybu a osvojení správných sportovních návyků na celý život. Každý trénink začíná rozcvičkou a atletickou abecedou. První rok až dva děti trénují dvakrát týdně vždy v úterý a čtvrtek od 15:30 do 17:00 hodin pod vedením zkušených trenérů.

Po zvládnutí základních atletických dovedností mohou děti přejít do skupiny závodní přípravky. Tréninky jsou každé pondělí, středu a pátek vždy od 15:30 do 17:00 hodin. Tréninky jsou náročnější, pracuje se na technice, rychlosti a vytrvalosti dětí, to vše se zapojením herních prvků. Věnujeme se všem běžeckým i technickým atletickým disciplínám.

Členové této skupiny se účastní soutěží vypsaných ČAS pro tuto věkovou kategorii. Jako příprava jsou vhodné závody Okresní běžecké ligy a Brněnského běžeckého poháru. Jedná se o závody především v terénu, kde je poměrně velká konkurence a děti se zde mohou „naučit“ závodit.

Tréninky

Trenéři


PŘIJÍMÁME NOVÉ ATLETY.
PŘIJĎ MEZI NÁS!
NAUČ SE SPRÁVNĚ BĚHAT, SKÁKAT, HÁZET!

Přihláška ke stažení zde.

2024 © AKLD