Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva

V roce 2018 jsme úspěšně pořádali Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva. Zúčastnilo se 38 oddílů z celé Moravy a Slezska a závodilo 400 atletů a atletek. Soutěžilo se ve 24 disciplínách a počet startů přesáhl číslo 730. Na domácím mistrovství jsme byli úspěšní, když jsme získali čtyři medaile. Na naši pořadatelskou činnost jsme získali spoustu pozitivních ohlasů:

Dobrý den,

tuto zprávu adresuji na kontaktní emaily moravských KASů. Prosím o její přeposlání jednotlivým klubům.

Vážení atletičtí přátelé,

dovolte mi, prosím, abych jménem svým, stejně jako jménem poměrně početného rodičovského doprovodu klubové výpravy Atletiky Holešov poděkoval pořadatelskému týmu nedělního MMaS mladšího žactva v Blansku za průběh těchto závodů.

"Dobrým českým" zvykem bývá kritizovat a připomínkovat něco, co se nepovedlo. Přiznám se, že i já patřím k častým kritikům... Nedělní závody však, z mého pohledu, a na základě zkušeností z jiných podobných soutěží, proběhly více než hladce. Tak početný, a hlavně fungující, tým pořadatelů a pomocníků, kterým se prezentovali v Blansku, můžou jen a jen závidět kdejaká mistrovství republiky...