Kalendář akcí

Více informací zobrazíte potažením tabulky doleva.
Datum Závod Místo Kategorie Zařazení Poznámka
04. ledna Zahajovací závod Ostrava dospělí hala
05. ledna BBP - Kuřim Kuřim vše silnice
10. ledna Klubové přebory žactva a přípravek Brno - Lískovec přípravka + žactvo tunel
17. ledna Halové přebory JmK Ostrava žactvo hala ročníky 2005-2009
18. ledna Mistrovství MaS - víceboje Ostrava st.žactvo - dospělí hala
18. ledna BBP - Radostice Radostice vše kros
21. ledna Athletics Indoor Ostrava I Ostrava dospělí hala
25. ledna BBP - Rájec Rájec vše silnice
31. ledna Mistrovství MaS - ml.žactvo Ostrava ml.žactvo hala
01. února Mistrovství MaS - st.žactvo Ostrava st.žactvo hala
02. února Mistrovství MaS Ostrava dorost, junioři, dospělí hala
07. února Athletics Indoor Ostrava II Ostrava dorost, junioři, dospělí hala
07. února — 09. února Mistrovství ČR - víceboje Praha - Stromovka st.žactvo - dospělí hala
08. února Kids Athletics Poruba Ostrava přípravka + žactvo hala ročníky 2005-2010
14. února Výroční schůze Atletiky Blansko Blansko - Těchov vše
15. února — 16. února Mistrovství ČR - dorost + junioři Ostrava dorost, junioři hala
20. února Youth Athletics Indoor Ostrava III Ostrava st. žactvo hala
22. února — 23. února Mistrovství ČR Ostrava dospělí hala
29. února — 01. března Mistrovství ČR - žactvo Praha - Stromovka žactvo hala
01. března Mistrovství ČR - žactvo Praha - Stromovka žactvo hala
07. března BBP - Modřice Brno - Modřice vše silnice
14. března Mistrovství MaS - kros Frýdek-Mítek vše kros
14. března BBP - Myslivna Brno - Lískovec vše silnice
22. března BBP - přehrada Brno - Rakovec vše kros poslední závod BBP
28. března Mistrovství ČR - žactvo a dorost Tábor žactvo + dorost kros
04. dubna OBL - Skalická desítka Skalice n. S. vše kros
09. dubna — 13. dubna Jarní Soustředění Kunčice vše Velikonoční soustředění
19. dubna OBL - Blanenská 5 na dráze Blansko vše dráha
01. května Boskovické běhy Boskovice vše silnice
02. května — 03. května Mistrovství MaS - Víceboje Třinec žactvo dráha
08. května Memoriál Věry Bušové-Gilkové Blansko vše dráha naše pořadatelství!!
08. května OBL - Běh Černou Horou Černá Hora vše kros
09. května 1. kolo KP družstev - starší žactvo Vyškov st. žactvo dráha
13. května 1. kolo KP družstev - mladší žactvo Blansko ml. žactvo dráha naše pořadatelství!!
16. května 1.kolo II ligy družstev Vyškov dorost, junioři, dospělí dráha
17. května 2. kolo KP družstev - starší žactvo Břeclav st. žactvo dráha
28. května 2. kolo KP družstev - mladší žactvo Brno - Morenda ml. žactvo dráha
31. května 2.kolo II ligy družstev Břeclav dorost, junioři, dospělí dráha
31. května OBL - Šamalíkova míle Ostrov u Macochy vše kros
06. června Mistrovství MaS - starší žactvo Uherské Hradiště st.žactvo dráha
06. června OBL - Svitava kros Doubravice n.S. vše kros
07. června Mistrovství MaS Vítkovice dorost, junioři, dospělí dráha
13. června 3.kolo II ligy družstev Hodonín dorost, junioři, dospělí dráha
14. června 3. kolo KP družstev - starší žactvo Znojmo st.žactvo dráha
14. června OBL - Lesempolem Veselice vše kros
21. června OBL - Blanenská 10 na dráze Blansko vše dráha
24. června Semifinále družstev st. žactvo Olomouc st.žactvo dráha do semifinále postupuje pět družstev z JMK
2020 © TJ Asociace sportovních klubů Blansko, z.s.