02. září 2020

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA V BLANSKU

Poslední prázdninový den jsme na stadionu v Blansku pořádali základní kolo Čokoládové tretry. V příznivém atletickém počasí se představilo celkem 112 závodníků na tratích od 60m do 300m a také v hodu raketkou. V kategoriích od 6 do 11 let se bojovalo o postup do semifinále soutěže, které se uskuteční 7.9. v Ostravě. Nejlepší semifinalisté pak mají možnost postoupit do finále, které je součástí závodu Zlaté tretry Ostrava.

čoko_I.jpg

V konkurenci sportovců nejen z blízkého okolí, ale i soupeřů z Čech se neztratili ani naši atleti. K již postupující Daniele Bezdíčkové, která si účast vybojovala už na brněnském kole, se přidala Kateřina Rybová na trati 300m. Těší nás také postup našich nových tváří, Emmy Vrtělové, Ondřeje Muzikáře a Filipa Ryby. Všem držíme do Ostravy palce a přejeme krásné výkony a hlavně skvělé zážitky!

čoko_II.jpg

Patronkou tohoto kola byla odchovankyně blanenské atletiky, juniorská mistryně světa ve skoku vysokém, Michaela Hrubá. Děkujeme Míše za podporu a příjemnou atmosféru, Vítkovickým hlavním pořadatelům za pohodovou spolupráci a všem Vám, kteří jste pomohli k hladkému průběhu této akce.

čoko_III.jpg

2022 © AKLD